پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

کم کردن کیفیت هوا در بعضی مناطق ، بارش‌های شدید جهت چند استان طی امروز و فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به استمرار بارش‌ها طی سه روز آینده، استان‌های پربارش را اعلام کرد و گفت: شدت بارش فردا سه‌شنبه (..

ادامه مطلب

آخرین مهلت انجام معاینه پزشکی حج اعلام شد

سازمان حج و زیارت اعلام کرد آخرین مهلت انجام معاینات پزشکی حجاج تا ۱۰ اردیبهشت ماه است. آخرین مهلت انجام معاینه پزشکی حج اعلام شد ..

ادامه مطلب

محکومیت خاوری قطعی شد

محکومیت محمودرضا خاوری مدیرعامل پیشین بانک ملی که از متهمان پرونده موسوم به اختلاس سه هزار میلیاردی به شمار می‌رود و از کشور متواری شده، قطعی شد. ..

ادامه مطلب

تعطیلات نوروزی آموزش و پرورش ادامه دارد

13 میلیون و 500 هزار دانش‌آموز که تعطیلات نوروزی زودهنگام را از 23 اسفندماه شروع کرده بودند، با گذشت 22 روز هنوز به طور جدی در کلاس‌های درس حاضر نشده..

ادامه مطلب

شرح + برگزاری دومین آزمون سراسری مهارتی سربازان

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از برگزاری دومین مرحله آزمون مهارتی سربازان در تاریخ چهاردهم بهمن خبر داد. برگزاری دومین آزمون س..

ادامه مطلب

گفتند جای تدریس بچه‌داری کن!

به گفته مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بانوان در سال ۹۵، در حالی که ۴۰ درصد فارغ التحصیلان دکتری زنان هستند، ولی آنها تنها ۱۶ درصد از اعضای هیا..

ادامه مطلب

امکان دسترسی به اطلاعات کیفیت هوای محل سکونت تهیه آن انجام شد

معاون محیط زیست انسانی شرکت حفاظت محیط زیست با اشاره به افتتاح سامانه یکپارچه ایستگاه‌های پایش کیفی هوای کشور گفت: شهروندان ایرانی می‌توانند با مراجعه به این سا ..

ادامه مطلب