پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

شرح + برگزاری دومین آزمون سراسری مهارتی سربازان

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از برگزاری دومین مرحله آزمون مهارتی سربازان در تاریخ چهاردهم بهمن خبر داد. برگزاری دومین آزمون س..

ادامه مطلب

آیا استراتژی ضد ایرانی ترامپ می تواند بر رفتارهای اخیر اردوغان در سوریه موثر باشد؟

کریسچن ساینس مانیتور نوشت: روسیه،ایران و ایالات متحده در تلاشند تا شانس خود را جهت به حداکثر رساندن نفوذشان در سوریه بعد از جنگ زیاد کردن دهند . در ا..

ادامه مطلب

صحبت‌های دیشب روحانی امیدوارکننده بود / فاطمه راکعی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه روش آقای روحانی در صحبت ها یک روش آرام و منطقی است گفت: از روحانی نباید سخنان خیلی ناراحت کننده و یا خیلی خوشحال..

ادامه مطلب

عکس ، مخفیگاه مار عربی در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

عکس روز نشنال جئوگرافیک یک مار افعی عربی را نشان می دهد که خود را میان شن های صحرایی در امارات پنهان کرده است. مخفیگاه مار عربی در تصویر ..

ادامه مطلب

میراثی که فراموش شد ، خانه «نیما» به روایت خواهرزاده‌اش

منوچهر آشتیانی خواهرزاده نیما یوشیج از سرگذشت منزل این شاعر در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ابهامات مطرح شده است راجع به اصالت این منزل گفت. ..

ادامه مطلب

راز سرمايه‌گذاري‌هاي عجيب

بررسي ها از اقتصاد ايران نشان مي دهد که در سال هاي اخير نه تنها سرمايه گذاري در بخش هاي مولد کم کردن يافته که سرمايه ها بيشتر به بخش هاي غيرمولد سو..

ادامه مطلب

اجازه ندارم راجع به آمار بازداشت‌شدگان حرف بزنم / استاندار اصفهان

محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان با وجود این که می‌گوید من باور یقینی دارم که مردم نامحرم نیستند ولی از ارائه آمار بازداشت‌شدگان در حوادث اخیر این است..

ادامه مطلب

تأثیرات شگفت‌انگیز ۶ گیاه در مبارزه با سرطان

تقریباً همه سلول‌های سرطانی رشد سریعی دارد ولی درمان آن به نوع سرطان، مرحله بیماری و قسمتی از بدن که درگیر بیماری هست، ارتباط دارد، بعضی از انواع سرطان..

ادامه مطلب

سقوط تدریجی الماس سیاه , درباره «ماریو بالوتلی»

بالوتلی خیلی سریع هنر نهفته را بروز داد و استعداد شگفت انگیز در فوتبال را به رخ اطرافیان کشید. او کارش را در کلوب لومتزانه شروع کرد. به سرعت به تیم مهم راه یاف..

ادامه مطلب