پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

مهران غفوریان با ویلچر یا عصا به «پنچری» برمی‌گردد

مهران مهام از پخش سریال «پنچری» بعد از اتمام مجموعه «نفس» از شبکه سه سیما خبر داد و در عین حال توضیحاتی هم راجع به اوضاع جسمانی مهران غفوریان بعد از ..

ادامه مطلب

جنایت مرد دستفروش جهت دزدی گوشی

مرد دستفروش که با انگیزه دزدی گوشی موتورسواری، او را با ضربه چاقو از پای درآورده و گریخته بود، بازداشت شد.  جنایت مرد دستفروش جهت د..

ادامه مطلب

نوزادان از درون رحم صورت ها را تشخیص می دهند

نتایج یک تحقیق تازه نشان می دهد نوزادان از زمانی که در رحم هستند می توانند صورت ها را تشخیص دهند. نوزادان از درون رحم صورت ها را تشخیص می ده..

ادامه مطلب

کره‌ جنوبی استقرار سامانه تاد را به حالت تعلیق درمی‌آورد

دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، این کشور هرگونه استقرار زیاد تجهیزات سامانه دفاع موشکی تاد آمریکا را تا وقت تکمیل ارزیابی تاثیر ز..

ادامه مطلب

عکس)+ 37 زخمی ، انفجار و آتش سوزی بزرگ در شیراز (

ساعت حوالی 45 دقیقه بامداد روز شنبه 13 خردادماه و به دنبال صدای انفجار مهیب، یک فروشگاه بزرگ در بلوار نصر شیراز در آتش سوخت.  انفجار و آتش..

ادامه مطلب

قتل عضو شورای شهر در استان قزوین

رئیس پلیس استان قزوین از دستگیری عاملان قتل عضو تازه شورای شهر شال خبر داد و گفت: متهمان اختلافات ملکی را علت جنایت اعلام کردند. قتل عضو شورای شهر در ..

ادامه مطلب

تصویر العمل زاخارووا به اتهامات اخیر آمریکا به کشور عزیزمان ایران

سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه نسبت به اتهامات تازه ای که امریکا علیه کشور عزیزمان ایران مطرح کرده موضع گرفت. تصویر العمل زاخارووا به اتهامات..

ادامه مطلب