پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار پزشکی فقر جهت زنان بیش از مردان استرس‌زا است

به گزارش ایسنا، در این بررسی آمده است زنانی که در جوامع فقیر زندگی می کنند نسبت به افراد ساکن در مناطق مرفه تر زیاد عصبی هستند و استرس دارند. هر چند متخصصان معت

فقر جهت زنان بیش از مردان استرس‌زا است

فقر جهت زنان بیش از مردان استرس زا است

عبارات مهم : استرس

بررسی ها نشان می دهد فقر می تواند جهت زنان بیش از مردان استرس زا باشد.

به گزارش ایسنا، در این بررسی آمده است زنانی که در جوامع فقیر زندگی می کنند نسبت به افراد ساکن در مناطق مرفه تر زیاد عصبی هستند و استرس دارند. هر چند متخصصان معتقدند این عنوان در مورد مردان صدق نمی کند.

فقر جهت زنان بیش از مردان استرس‌زا است

“اولیویا ریمس” نویسنده ارشد این مطالعه از دپارتمان سلامت عمومی دانشگاه کمبریج گفت: در این بررسی مشاهده شد زنانی که در مناطق فقیر و محروم زندگی می کنند نه تنها باید با اثرات زندگی در فقر سرنوشت بگذرانند بلکه نسبت به سایر زنان زیاد مستعد مبتلا شدن به استرس و خشم هستند.

به گفته متخصصان با در نظر گرفتن تعداد افرادی که در سراسر دنیا در فقر زندگی می کنند این شرایط میلیون ها زن را در خطر فزاینده اضطراب قرار می دهد. اختلال های استرسی می تواند بر زندگی، کار و روابط افراد تاثیر بگذارند و خطر افسردگی، استفاده از مواد مخدر و بیماری های حاد را زیاد کردن دهند.

به گزارش ایسنا، در این بررسی آمده است زنانی که در جوامع فقیر زندگی می کنند نسبت به افراد ساکن در مناطق مرفه تر زیاد عصبی هستند و استرس دارند. هر چند متخصصان معت

در این بررسی ۲۱ هزار نفر از ساکنان شرق انگلیس به پرسشنامه هایی در مورد سلامت و سبک زندگی ارزش در فاصله سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۰ پاسخ دادند. حدود ۲.۵ درصد از زنان و ۱.۸ درصد مردان دچار اختلال اضطراب بوده اند.

به گزارش هلث دی نیوز، نتیجه های این مطالعه ثابت نمی کند که محل زندگی زنان عامل ابتلای آنها به اضطراب است ولی نشان می دهد که زنان ساکن در مناطق بسیار فقیر و محروم حدود ۶۰ درصد زیاد از زنان در مناطق مرفه تر احتمال دارد دچار اضطراب و افسردگی شوند.

واژه های کلیدی: استرس | زندگی | مردان | اضطراب | مطالعه | افسردگی | افسردگی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs