پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (438)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

هستی مهدوی به تبریز سفر کرده هست. این عنوان را به سادگی و با مراجعه به صفحه وی میتوان دریافت. در این استوری هم با یکی از دروازه های محله بازار تصویر گرفته هست. هستی جان در بازار سر زدن به راسته فرش فروش ها را به هیچ وجه از دست نده تا مسخ قشنگی و رنگ شوی، همچنین کباب تابه ای و دوغ با سنگک داغ را.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

پیام صادقیان در آغوش پدرش حسن صادقیان (حسن زیکو) بازیکن خوش تکنیک فوتبال تبریز و ماشین سازی که خیلی سریع و در اوج جوانی دنیا را ترک کرد و خبر هر لحظه در مصاحبه هایش از گرفتن حق پدر از فوتبال سخن گفته و میگوید. اتفاقی که تا این لحظه نیافتاده هست.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

خیلی هم عالی شده است ای شهرام جان، مثل این است که خدا بیامرز باب راس موهایش را اتو کرده باشد. در ضمن جَوی در گرجستان چطور است؟! سرد که نیست؟ البته سرد هم که باشد چیز هایی است که گرمتان کند، خیالمان از این بابت راحت است.

محمد نوازی ما را یاد اخلاق خوب، سانتر های بی نقص و شوت های رابونایش می اندازد، حتی اگر با ته ریش سفید باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

مهران رجبی، ارژنگ امیرفضلی، محمد شیری و مهدی امینی خواه در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی به نام “توشه ماندگار”. مهران خان شکم را حسابی پرورانده ای ها! چیزی از حاجی بازاری ها کم نداری.

اشکان خطیبی و همسرش در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سینا سرلک و سیامک انصاری در راه پله ی یک ساختمان به صورت اتفاقی یکدیگر را دیدند و این تصویر گرفته شد. ساختمانی که به نظر میرسد جشنواره خاص فروش کلاه های هنری در آن برگزار شده است بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

مریم امیرجلالی با این تصویر قدیمی از بانو حمیده خیرآبادی مادر مهربان سینمای کشور عزیزمان ایران یاد کرد. روح همه رفتگان هنر سرزمینمان هر لحظه شاد باشد.

افشین هاشمی، خوشحال از حضور پدرش در مراسم رونمایی از کتاب جدیدش. واقعا هم حس شیرینی دارد هنگامی که میبینی پدرت به افتخارآفرینی های تو می بالد و خوشحال است.

سلفی قشنگ و خوش حس و حال بابک جهانبخش و پسرش آقا آرتا در یک فضای سرسبز بهاری.

یک اپلیکیشن تازه که در چند روز اخیر ابزاری جهت زخم کردن مخاطبان و فالوئر ها شده است هست، برنامه ایست که تصویر الآنتان را میگیرد و تصویر دوران پیری را تحویلتان میدهد. برنامه هنوز فراگیر نشده است و احتمالا در هفته ی آتی باید آمادگی زخم های عمیق تری را داشته باشیم.

احمد مهرانقر در کنار بهرام افشاری که در پایتخت 5 قرار است نقش پسر اصلاح را بازی کند و با توجه به قد و قامتی که دارد احتمالاً موقعیت های طنز بسیاری جهت سریال ایجاد خواهد کرد.

آرش برهانی هم که اخیراً از فوتبال فارغ شده است و تقریبا بدون کار گشته، به جان آلبوم دوران کودکی افتاده است و تصویر های قدیمی را به اشتراک میگذارد. بالاخره باید یک جوری خود را سرگرم کرد.

بهمن هاشمی و دختر عزیزش صبا زن در کنار یک گل فروشی. خدا به صبا زن و سایر اعضای خانواده ی هاشمی صبر بدهد. همین طوری، آرزوی صبر کردن که اشکالی ندارد!

مریم زن حرف از خوشبختی زدید ولی نخستین احساسی که با دیدن عکستان به آدم دست میدهد، حس یأس و غم و بدبختی است.

فریبا زن کوثری در حال گشتن و تفریح در بندر ترکمن هستند و این تصویر را از بازار زیبای این شهر گرفته اند.

لوس بازی های آتلیه ای ماهچهره خلیلی.

زیبا بروفه در حیاط یک کارگاه تخصصی آموزش جوشکاری.

مراسم هفتم زنده یاد عارف لرستانی با حضور شمار قابل توجهی از همکاران و دوست داران عارف در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد. مهران مدیری در این مراسم حضور داشت و دقایقی در مورد عارف سخن گفت. راجع به حرص و جوش خوردن هایش، بی تفاوت نبودنش به اطراف و دغدغه های که او داشت و ما نداشتیم.

علی مصفا بازیگر خوب و با اخلاق سینما و تئاتر در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر. علی مانند هر لحظه با ظاهری کلاسیک و راحت در مراسم حضور پیدا کرده بود.

بهنوش زن طباطبایی هم وارد دنیای مادلینگ شدند. ایشان مدل یک برند محصولات چرمی شده است است.

کل تصویر یک طرف نگاهِ بیراهه علی صادقی یک طرف :))

افسانه پاکرو که کلاس خود را از سینمای کشور عزیزمان ایران فراتر میداند و سابقه چند سلفی با زنده یاد کیارستمی دارد، هیچگاه وقت خود را جهت جشنواره فیلم های داخلی فجر تلف نکرد، ولی جهت بخش جهانی و بین المللی آن وقت گذاشته هست.

محمود کلاری و غزل شاکری هم در پردیس چارسو دیده شدند.

پویا امینی به یک سالن ورزشی رفته بود تا با فرزند ها فوتسال بزند که علی منصوری بازیگر قدیمی و هم بازی اش در سریال “خط قرمز” را آنجا دید و این تصویر یادگاری را در کنار هم گرفتند.

ملیکا زارعی با این تصویر آتلیه ای به استقبال سی و دومین بهار زندگی اش رفت. تولد ملیکای مهربان را به او و تمامی کودکانی که خاله شادونه را دوست دارند، تبریک عرض میکنیم.

به مطلب خود وزن و هویت میبخشیم با این تصویر از اساتید بی تکرار آواز کشور عزیزمان ایران یعنی استاد ایرج و استاد گلپا در سال های جوانی ارزش که جهت هر دو استاد آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

مهرداد خوشتیپیان.

خاطره بازی علیرضا شجاع نوری بازیگر متشخص سینمای کشور عزیزمان ایران با این تصویر قدیمی مربوط به نخستین سفر سینمایی عباس کیارستمی به زوریخِ سوییس.

خاطره اسدی در مراسم اکران شخصی فیلم “نقطه کور” اثر مهدی گلستانه که روز گذشته در پردیس ملت برگزار شد. فیلمی که دو سال پیش ساخته شده است است و محمدرضا فروتن بازیگر نقش اول آن است.

مریم معصومی یکی از کم سهم ترین افراد از سینمای کشور عزیزمان ایران است که بیشترین سهم را در حضور در مراسم سینمایی دارد. روشی که او را در سینما و جامعه سینمایی زنده نگاه میدارد!

هانیه توسلی یکی دیگر از بازیگران این فیلم در حاشیه مراسم اکران شخصی آن.

سلفی چپکی مونا برزویی که با آن تلاش در رفتن به قربان صدای علاقه و دو گیسوی بداقبال یار داشته است.

الناز شاکردوست هم مثل ما هنوز باورش نشده که فروردین بالاخره به اتمام رسیده و وارد اردیبهشت شده است ایم.

پس از رضا عنایتی، هادی عقیلی مدافع مستحکم و گلزن سال های متمادی تیم ملی و کلوب سپاهان و سایپا در سکوت خبری کفش ها را آویخت و به فوتبال خود آخر داد. جهت هادی عزیز هم در این دوران تازه از زندگی اش آرزوی موفقیت داریم. مسعود شجاعی جهت این دو عزیز آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون داشته است.

مهراوه شریفی نیا که خوب پیانو مینوازد، فیلمی کوتاه از اجرای جدیدش به اشتراک گذاشته بود با این خبر که کاملِ این اجرا به زودی منتشر خواهد شد. منشتر شدن این پست، ارکستر سمفونیک پایتخت کشور عزیزمان ایران فعلاً به صورت تعلیق درآمد تا بعد از تماشای اجرای کاملِ مهراوه، شاید رهبر ارکستر بخواهد عوض کردن کند و مهراوه جای رهبر ارکستر فعلی را بگیرد.

عذرخواهی سعید عزت اللهی از میلاد محمدی بخاطر اینکه در بازی شب گذشته در لیگ روسیه آن ها را شکست داده بودند! همین که سعید در این سلفی روی سر خودش و میلاد گوش و پوزه ی سگ و گرگ نگذاشته است باید شکرگذار باشیم.

پناه و دیار، کوچولوهای نازنینِ شاهرخ استخری و امیر دلاوری به تماشای یک نمایش کودک رفته بودند که این تصویر را در کنار هم گرفتند.

مطلب کم سوژه ی امروز را به آخر می بریم. تا مطلب بعدی خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | بازیگر | سینمای | فوتبال | جشنواره | سینمایی | بازیگران | آرزوی سلامتی | جشنواره فیلم

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (438)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs