پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مهران غفوریان با ویلچر یا عصا به «پنچری» برمی‌گردد

مهران مهام از پخش سریال «پنچری» بعد از اتمام مجموعه «نفس» از شبکه سه سیما خبر داد و در عین حال توضیحاتی هم راجع به اوضاع جسمانی مهران غفوریان بعد از عمل جراحی ا

مهران غفوریان با ویلچر یا عصا به «پنچری» برمی‌گردد

مهران غفوریان با ویلچر یا عصا به «پنچری» برمی گردد

عبارات مهم : سریال

مهران مهام از پخش سریال «پنچری» بعد از اتمام مجموعه «نفس» از شبکه سه سیما خبر داد و در عین حال توضیحاتی هم راجع به اوضاع جسمانی مهران غفوریان بعد از عمل جراحی ارائه کرد.

این تهیه کننده سریال های طنز تلویزیون در گفت وگو با ایسنا راجع به شرایط جسمانی مهران غفوریان اظهار کرد: مهران غفوریان از بیمارستان مرخص شده است و یک دوره یک ماهه نقاهت دارد ولی توصیه ای که وجود دارد با توجه به اینکه دکتر او مطرح کرده است اصلا نباید حرکتی بکند آیا که مجبور به جراحی دوباره خواهد شد، قرار است با شرایط تازه از حضور مهران غفوریان در سریال استفاده کنیم و جهت حضور این بازیگر از ویلچر و یا عصا در این مجموعه استفاده خواهیم کرد.

مهران غفوریان با ویلچر یا عصا به «پنچری» برمی‌گردد

او سپس توضیح داد: مهران غفوریان طی روزهای آینده به گروه «پنچری» ملحق خواهد شد.

این تهیه کننده در ادامه راجع به شرح ساخت «پنچری» و روند تولید آن توضیح داد: در حال حاضر آخرهای ساخت مجموعه «پنچری» را می گذرانیم و ۱۰ درصد زیاد به اتمام آن باقی نمانده است.

مهران مهام از پخش سریال «پنچری» بعد از اتمام مجموعه «نفس» از شبکه سه سیما خبر داد و در عین حال توضیحاتی هم راجع به اوضاع جسمانی مهران غفوریان بعد از عمل جراحی ا

مهام همچنین راجع به پخش «پنچری» بعد از مجموعه «نفس» نیز اظهار کرد: آنونس «پنچری» بعد از شب های احیا به روی آنتن خواهد رفت و این مجموعه قرار است بعد از ایام رمضان و با اتمام «نفس» به روی آنتن برود.

با سعه صدر از اتفاقات نشست «زیر پای مادر» بگذریم

مهام در بخش دیگری از گفت وگوی خود راجع به حاشیه های برخورد یک بازیگر با اهالی رسانه در قبال توهینی که به اهالی رسانه داشته هست، اظهار کرد: خواهش من این است که رسانه ها با این ماجرا با سعه صدر واکنش‌ها کنند. اتفاقاتی که طی روزهای گذشته به وجود آمد بر اساس شرایط لحظه ای بوده است و شرایط معنوی آدم ها در لحظه است که همگی باید با سعه صدر از کنار آن رد شویم آیا که همگی مورد نیاز و ملزوم هم هستیم.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | رسانه ها | اهالی رسانه | مهران غفوریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs