پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار بین الملل بازداشتم سیاسی نیست/ جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم ، ولید بن‌طلال

شاهزاده ثروتمند سعودی، در دوران بازداشتش در هتل «ریتز کارلتون» در گفت‌وگو با رویترز سیاسی بودن دستگیری خود را رد کرده است.

بازداشتم سیاسی نیست/ جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم ، ولید بن‌طلال

ولید بن طلال: بازداشتم سیاسی نیست/جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم

عبارات مهم : سیاست

شاهزاده ثروتمند سعودی، در دوران بازداشتش در هتل «ریتز کارلتون» در گفت وگو با رویترز سیاسی بودن دستگیری خود را رد کرده است.

به گزارش ایلنا، خبرگزاری رویترز در تاریخ ۲۷ ژانویه با «ولید بن طلال» شاهزاده ثروتمند سعودی در هتل ریزکارلتون ریاض و پیش از آزادی مصاحبه ای انجام داده که امروز –شنبه- آن را منتشر کرده است.

بازداشتم سیاسی نیست/ جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم ، ولید بن‌طلال

ولید بن طلال که در نهایت محافظه کاری به پرسش های رویترز پاسخ می داد، در پاسخ به سوالی راجع به اینکه آیا در هتل ریزکارلتون و در بازداشت به سر می برد، گفت: «تعدادی از مردم اینجا هستند. طبیعی است که به طور کامل با حکومت همراهی خواهم کرد آیا که من بخشی از حکومت هستم. من جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم».

ولید بن طلال در پاسخ به این پرسش که اتهام های وارد به وی چه مواردی هستند، نیز گفت: «اتهاماتی وجود ندارد. تنها بحث هایی میان من و حکومت وجود دارد. من و دولت درحال بحث راجع به مباحث متعددی هستیم که نمی توانم آنها را نام ببرم. ولی اطمینان داشته باشید که در آخر داستان هستیم. من در این هتل هستم و همه چیز رو به راه هست، شنا می کنم، پیاده روی می کنم و رژیم غذایی خود را دارم و انگار در منزل خودم هستم«.

شاهزاده ثروتمند سعودی، در دوران بازداشتش در هتل «ریتز کارلتون» در گفت‌وگو با رویترز سیاسی بودن دستگیری خود را رد کرده است.

وی افزود: «هرروز با خانواده ام تماس می گیرم و انگار در دفتر کارم هستم و هر روز با دفتار کارم و موسسات خیریه ام تماس می گیرم».

ولید بن طلال در بخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به این پرسش که آیا بازداشت وی ارتباطی با سیاست در عربستان نیز دارد یا خیر، گفت: «این عنوان هیچ ارتباطی با سیاست، اقتصاد یا فساد ندارد و من اینجا هستم تا خود را تبرئه کنم».

واژه های کلیدی: سیاست | سیاسی | رویترز | خانواده | خبرگزاری رویترز | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs