پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

آمریکا با خطر از دست دادن ترکیه مواجه است / سخنگوی اردوغان

سخنگوی رئیس‌جمهوری ترکیه در تصویر العمل به تحریم‌ها و کارها آمریکا علیه کشورش اعلام کرد، آمریکا به طور کلی با خطر از دست دادن ترکیه به عنوان یک کشور هم‌پیم..

ادامه مطلب

بازداشتم سیاسی نیست/ جزئی از خانواده حاکم سعودی هستم ، ولید بن‌طلال

شاهزاده ثروتمند سعودی، در دوران بازداشتش در هتل «ریتز کارلتون» در گفت‌وگو با رویترز سیاسی بودن دستگیری خود را رد کرده است. ولید بن طلال: بازداش..

ادامه مطلب

کشته شدن برادر زاده عبدالله صالح تایید شد

منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن کشته شدن طارق صالح برادر زاده علی عبدالله صالح را تایید کردند. کشته شدن برادر زاده عبدالله صالح تایید شد ..

ادامه مطلب

میلیاردر معروف در فهرست بازداشتی‌ها ، بازداشت ۴۰ شاهزاده و مقام سعودی

پادشاهی عربستان به بهانه مبارزه با فساد مالی، دستور بازداشت ۱۰ شاهزاده و ۳۰ مقام سابق و فعلی را صادر کرد.  بازداشت ۴۰ شاهزاده و مقام سعودی..

ادامه مطلب

پیشمرگ‌ها با ما همکاری کردند / حیدر العبادی

نخست وزیر عراق اعلام کرد، هر مقاومتی علیه نیروهای یکسان به منزله حمایت از فساد و قاچاق نفت هست. وی همچنین افزود: پیشمرگ‌ها با نیروهای یکسان همکاری کرده‌ و ب..

ادامه مطلب

کاریکاتور جنجالی پسر نتانیاهو

اقدام پسر بنیامین نتانیاهو در انتشار کاریکاتوری ضدیهودی در صفحه فیس بوکش که زیاد منقدان پدرش را نشانه قرار داده هست، موجی از انتقادها از سوی رهبران سیاسی این رژ..

ادامه مطلب

مرگبارترین بمب‌های هسته‌ای که تا کنون آزمایش شده‌اند کدامند؟

گفته می‌شود، بمب هیدروژنی که کره شمالی آزمایش کرده است حدود 100 کیلو تن قدرت انفجار آن بوده که البته قدرت زیادی دارد ولی در مقایسه با بعضی بمب‌های هس..

ادامه مطلب

کره‌ جنوبی استقرار سامانه تاد را به حالت تعلیق درمی‌آورد

دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، این کشور هرگونه استقرار زیاد تجهیزات سامانه دفاع موشکی تاد آمریکا را تا وقت تکمیل ارزیابی تاثیر ز..

ادامه مطلب

ترامپ مجلس سنای آمریکا را با ۲ گزینه ترساندن کرد

همزمان با قوت گرفتن احتمال عدم کسب رأی کافی جهت تصویب لایحه بیمه درمانی مورد نظر ترامپ در سنای آمریکا، مدیر جمهور آمریکا در پیامی سنا را با ۲ گزینه ترساندن ..

ادامه مطلب