پرت كردن باران آلودگی خورشید اتومبیل

پرت كردن: باران آلودگی خورشید اتومبیل الکتریکی دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تاکید زیادی جهت اتمام خط سریع السیر اصفهان – پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: بعد از خط سریع السیر تهران- مشهد، خط سریع السیر اصفهان- پایتخت کشور عزیزمان ایران پرترد

تاکید زیادی جهت اتمام خط سریع السیر اصفهان - پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد

تاکید زیادی جهت اتمام خط سریع السیر اصفهان – پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد

عبارات مهم : اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: بعد از خط سریع السیر تهران- مشهد، خط سریع السیر اصفهان- پایتخت کشور عزیزمان ایران پرترددترین و مهمترین خط اقتصادی کشور است و به همین علت تاکیدات زیادی جهت اتمام آن وجود دارد.

به گزارش ایسنا، محمد رضا نصرت نظامی امروز (چهارشنبه) در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل راه آهن اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به اخباری مبنی بر خروج قطارها از ریل در هفته های گذشته، اظهار کرد: در محور جنوب کشور که منطقه گرمسیری است گزارش خروج از ریل داشته ایم، ولی اخبار نادرستی از این نوع گزارشات نیز منتشر شد مانند خروج از ریل قطار اراک به قم که چهارشنبه هفته گذشته در رسانه ها مطرح شد و صحت نداشت.

تاکید زیادی جهت اتمام خط سریع السیر اصفهان – پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد

وی افزود: پیش از آن در محور جنوبی کشور درجه حرارت اوج و بازتاب آن در ریل ها هنگام عبور قطار منجر به فرار ریل از زیر قطار شد این مسئله به علت گرمای بی سابقه و آلیاژ خطوط بوده است ولی اقدمات امنیتی در نظر گرفته شد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع راه آهن کشور در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا در رابطه با کارها وزارت راه و شهرسازی جهت برطرف موانع اجرایی قطار سریع السیر اصفهان- پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: برنامه استقرار قطار سریع السیر اصفهان به پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد توجه دولت و وزارت منزل بوده و قرارداد آن منعقد شده است هست؛ زیرسازی مورد نیاز خطوط قطارهای سریع السیر از طریق شرکت ساخت و زیربناهای حمل و نقل در حال اجرا است و در فاصله کمی زیر سازی آن به آخر و مراحل روسازی شروع خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: بعد از خط سریع السیر تهران- مشهد، خط سریع السیر اصفهان- پایتخت کشور عزیزمان ایران پرترد

وی در همین رابطه افزود: استفاده از خطوط پرسرعت نیازمند خطوط تازه متفاوت با خطوط ریلی قبلی است علاوه بر آن نیازمند امکانات زیاد در حوزه فناوری اطلاعات هستیم. خطوط پرسرعت اصفهان- پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از خط پایتخت کشور عزیزمان ایران – مشهد که پرترافیک ترین خط زیارتی و گردشگری کشور عزیزمان ایران هست، پرترددترین و مهمترین خط ریلی اقتصادی کشور خواهد بود. به همین علت توجهات زیادی به آن شده است است و اعتبارات آن آینده نگری شده است است.

نصرت نظامی با اشاره به خطوط ریلی کشور خاطرنشان کرد: مقدار خطوط ریلی از جمله اصلی، مانوری و فرعی به ۱۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر می رسد که مرزهای شرقی، غربی، شمالی و جنوبی کشور را به هم متصل کرده هست. از این نظر نسبت به کشورهای همجوار در اوضاع خوبی قرار داریم ولی تلاش بر این است که بهره وری این خطوط را به دو تا سه برابر زیاد کردن دهیم.

واژه های کلیدی: اخبار | ایران | اصفهان | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs